Test Suite (3.0.43-beta1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Disable
hy: Անջատել

en: File
hy: Ֆայլ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Error
hy: Սխալ

en: Area
hy: Տարածք

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: You must select something to filter by.
hy: Ֆիլտրացիայի համար Դուք պետք է ընտրեք ինչ-որ բան:

en: Confirm delete recent log messages
hy: Հաստատեք վերջին գրանցամատյանների հաղորդագրությունների ջնջումը

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
hy: Իսկապե՞ս ուզում եք ջնջել վերջին գրանցամատյանները:
