Test Suite (3.0.46-beta1) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: File
sk: Súbor

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: root
sk: koreň

en: Save
sk: Uložiť

en: Core
sk: Jadro

en: View
sk: Zobraziť

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Error
sk: Chyba

en: Area
sk: Oblasť

en: Module
sk: Modul

en: Custom
sk: Vlastná

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Unit
sk: Jednotka

en: Results
sk: Výsledky

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: About
sk: Informácie o

en: Filter log messages
sk: Filter zaznamenaných správ

en: You must select something to filter by.
sk: Musíte zvoliť, podľa čoho filtrovať.

en: Database log cleared.
sk: Databázový log bol vyčistený.

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
sk: Naozaj chcete odstrániť aktuálne záznamy logu?

en: Functional
sk: Funkčné
