Test Suite (3.0.48-beta1) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Disable
jv: Dipaténi

en: File
jv: Berkas

en: Reset
jv: Baléknā

en: Test
jv: Ujian

en: No log messages available.
jv: Ora ānā pesen log sing disediaknā.

en: Save
jv: Simpen

en: Core
jv: Inti

en: View
jv: Tampilan

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Error
jv: Salah

en: Module
jv: Modul

en: Custom
jv: Kostum

en: Filter
jv: Saring

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Details
jv: Lengkapé

en: Results
jv: Kasilé

en: About
jv: Ngenani

en: Filter log messages
jv: Penyaring pesen log

en: You must select something to filter by.
jv: Sampéyan kudu milih salah sijiné kanggo nyaring.

en: Database log cleared.
jv: Log database uwis resik.
