Test Suite (3.0.49-beta1) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: File
th: ไฟล์

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: No log messages available.
th: ไม่มี Log

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: Details
th: รายละเอียด

en: Unit
th: หน่วย

en: Results
th: ผลลัพท์

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Filter log messages
th: กรองข้อมูลการแสดงผลข้อความจากบันทึก log

en: You must select something to filter by.
th: คุณต้องเลือกรายการที่ต้องการกรองข้อมูล
