Test Suite (3.0.51-beta1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: File
si: ගොනුව

en: Name
si: නම

en: Error
si: දෝෂය
