Test Suite (3.0.52-beta1) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: File
eu: Fitxategi

en: Reset
eu: Garbitu

en: No log messages available.
eu: Ez dago log mezurik.

en: root
eu: erroa

en: Name
eu: Izena

en: Back
eu: Itzuli

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Error
eu: Errorea

en: Module
eu: Modulua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Directory
eu: Fitxategia

en: Results
eu: Emaitzak

en: Complete
eu: Eginda

en: About
eu: (r)i buruz

en: Filter log messages
eu: Filtratu log mezuak

en: Database log cleared.
eu: Datu basearen log-a ezabatu da.
