Test Suite (3.0.52-beta1) - en to tr translation catalogue (35 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Type
tr: Tip

en: Actions
tr: Eylemler

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: File
tr: Dosya

en: Reset
tr: Sıfırla

en: No log messages available.
tr: Kayıt mesajı yok.

en: root
tr: kök

en: Name
tr: İsim

en: Back
tr: Geri

en: Save
tr: Kaydet

en: Core
tr: Çekirdek

en: View
tr: Görüntüle

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Error
tr: Hata

en: Area
tr: Bölge

en: Module
tr: Modül

en: Custom
tr: Özel

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Severity
tr: Önem derecesi

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Directory
tr: Dizin

en: Unit
tr: Birim

en: Results
tr: Sonuçlar

en: Requirements
tr: Gereklilikler

en: Complete
tr: Tamam

en: About
tr: Hakkında

en: Report
tr: Rapor

en: Filter log messages
tr: Günlük iletilerini süz

en: You must select something to filter by.
tr: Süzülecek bir şey seçmeniz gerekiyor.

en: Database log cleared.
tr: Veritabanı günlüğü temizlendi.

en: Confirm delete recent log messages
tr: En son günlük iletilerini silmeyi onayla

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
tr: Son logları silmeye devam etmek istiyor musunuz?
