Test Suite (3.0.53-beta1) - en to hu translation catalogue (49 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Type
hu: Típus

en: Actions
hu: Műveletek

en: Disable
hu: Letiltás

en: File
hu: Fájl

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Test
hu: Teszt

en: No log messages available.
hu: Nincs egyetlen rögzített esemény sem.

en: root
hu: gyökér

en: Name
hu: Név

en: Back
hu: Vissza

en: Save
hu: Mentés

en: Core
hu: Alaprendszer

en: View
hu: Megtekintés

en: Configure
hu: Beállít

en: Error
hu: Hiba

en: Area
hu: Terület

en: Module
hu: Modul

en: Custom
hu: Egyéni

en: Filter
hu: Szűrő

en: Severity
hu: Szint

en: Date Created
hu: Létrehozás dátuma

en: Details
hu: Részletek

en: Id
hu: Azonosító

en: Directory
hu: Könyvtár

en: Unit
hu: Egység

en: Results
hu: Eredmények

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: Group Name
hu: Csoport neve

en: Installation
hu: Telepítés

en: About
hu: Leírás

en: Report
hu: Beszámoló

en: Filter log messages
hu: Naplóbejegyzések szűrése

en: You must select something to filter by.
hu: Ki kell választani egy szűrési szempontot.

en: Test Type
hu: Próbatípus

en: Database log cleared.
hu: Az adatbázisnapló törölve lett.

en: Test Passed
hu: Sikeres teszt

en: Test Name
hu: Teszt neve

en: Contrib
hu: Közösségi

en: Confirm delete recent log messages
hu: Legutóbbi naplóüzenetek törlésének jóváhagyása

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
hu: A legutóbbi naplók biztosan törölhetők?

en: Level 4
hu: 4. szint

en: Level 5
hu: 5. szint

en: Level 6
hu: 6. szint

en: Level 7
hu: 7. szint

en: Level 8
hu: 8. szint

en: Level 9
hu: 9. szint
