Test Suite (3.0.53-beta1) - en to ja translation catalogue (39 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Type
ja: タイプ

en: Actions
ja: アクション

en: Disable
ja: 無効

en: File
ja: ファイル

en: Reset
ja: リセット

en: Test
ja: テスト

en: No log messages available.
ja: ログメッセージはありません。

en: root
ja: ルート

en: Name
ja: 名前

en: Back
ja: 戻る

en: Save
ja: 保存

en: Core
ja: コア

en: View
ja: ビュー

en: Configure
ja: 設定

en: Error
ja: エラー

en: Area
ja: エリア

en: Module
ja: モジュール

en: Custom
ja: カスタム

en: Filter
ja: フィルター

en: Severity
ja: 重大度

en: Date Created
ja: 作成日

en: Details
ja: 詳細

en: Id
ja: ID

en: Directory
ja: ディレクトリー

en: Unit
ja: 単位

en: Results
ja: 結果

en: Group Name
ja: グループ名

en: Installation
ja: インストール

en: About
ja: アバウト

en: Report
ja: レポート

en: Filter log messages
ja: ログメッセージの絞り込み

en: You must select something to filter by.
ja: 絞り込み対象を選択する必要があります。

en: Database log cleared.
ja: データベースログは削除されました。

en: Confirm delete recent log messages
ja: 最近のログメッセージを削除するかの確認

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
ja: 最近のログを本当に削除しますか？

en: Functional
ja: 機能性
