Test Suite (3.0.53-beta1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: No log messages available.
ta: எந்தவொரு பதிகைத் தகவலும் இல்லை.

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக

en: Configure
ta: தகவமைக்குக

en: Error
ta: வழு

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Details
ta: விபரங்கள்
