Test Suite (3.0.54-beta1) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Type
eo: Tipo

en: Actions
eo: Agoj

en: Description
eo: Priskribo

en: File
eo: Dosiero

en: Reset
eo: Restarigu

en: No log messages available.
eo: Loglibroj mesaĝoj ne ekzistas.

en: root
eo: radiko

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: Configure
eo: Agordu

en: Error
eo: Eraro

en: Custom
eo: Propra

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Severity
eo: Graveco

en: Details
eo: Detaloj

en: Results
eo: Rezultoj

en: Filter log messages
eo: Filtru protokolajn mesaĝojn

en: You must select something to filter by.
eo: Vi devas elekti ion por filtri.
