Test Suite (3.0.54-beta1) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Type
ku: جۆر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Description
ku: دەربارە

en: Disable
ku: کوژاوە

en: File
ku: پەڕگە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: No log messages available.
ku: هیچ پەیامێکی تۆمار نییە.

en: root
ku: ڕەگ

en: Name
ku: ناو

en: Core
ku: ناوکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Error
ku: هەڵە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Severity
ku: دژواری

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: About
ku: دەربارە

en: Filter log messages
ku: پاڵاوتنی پەیامەکانی تۆمار

en: Database log cleared.
ku: تۆماری بنکەی دراوە سڕایەوە.
