Test Suite (3.0.54-beta1) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: File
mn: Файл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: No log messages available.
mn: Журналын зурвасын олдоц илэpсэнгүй.

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Error
mn: Алдаа

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Filter log messages
mn: Журналын зурвасуудыг шүүх
