Test Suite (3.0.56-beta1) - en to lv translation catalogue (38 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Disable
lv: Atspējot

en: Version
lv: Versija

en: File
lv: Fails

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Test
lv: Tests

en: No log messages available.
lv: Nav pieejams neviens žurnāla pieraksts.

en: root
lv: sakne

en: Name
lv: Nosaukums

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Core
lv: Kodols

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Error
lv: Kļūda

en: Area
lv: Apgabals

en: Module
lv: Modulis

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Severity
lv: Smagums

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Date Created
lv: Izveides datums

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Directory
lv: Direktorija

en: External
lv: Ārējais

en: Results
lv: Rezultāti

en: Product
lv: Prece

en: Package
lv: Paka

en: About
lv: Par

en: Filter log messages
lv: Filtrēt žurnāla pierakstus

en: You must select something to filter by.
lv: Jāizvēlas filtrēšanas iestatījumi.

en: Database log cleared.
lv: Datubāzes žurnāls iztīrīts

en: Confirm delete recent log messages
lv: Apstipriniet pēdējo žurnāla pierakstu dzēšanu
