Test Suite (3.0.56-beta1) - en to ml translation catalogue (22 entries)

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Type
ml: തരം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: root
ml: റൂട്ട്

en: Name
ml: പേര്

en: Core
ml: കോര്‍

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Path
ml: വഴി

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Severity
ml: തീവ്രത

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ
