Test Suite (3.0.56-beta1) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Type
te: రకం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Description
te: వివరణ

en: Version
te: సంచిక

en: File
te: ఫైల్

en: Test
te: పరీక్ష

en: No log messages available.
te: లాగ్ సందేశాలు అందుబాటులో లేవు

en: root
te: మూలం

en: Name
te: పేరు

en: Back
te: వెనక్కి

en: View
te: చూడు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Error
te: సమస్య

en: Filter
te: వడపోయి

en: Severity
te: తీవ్రత

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Details
te: వివరాలు

en: Results
te: ఫలితాలు

en: About
te: గురించి
