Test Suite (3.0.56-beta1) - en to ur translation catalogue (23 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Type
ur: قِسم

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Description
ur: وضاحت

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Version
ur: ورژن

en: File
ur: فائل

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: No log messages available.
ur: کوئ لاگ پیغامات موجود نہیں۔

en: root
ur: روٹ

en: Name
ur: نام

en: Back
ur: واپس

en: Core
ur: کور

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Configure
ur: ترتیب

en: Error
ur: خرابی

en: Filter
ur: فلٹر

en: Warning
ur: انتباہ

en: Details
ur: تفصیلات
