Test Suite (3.0.57-beta1) - en to af translation catalogue (24 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Version
af: Weergawe

en: File
af: Lêer

en: Reset
af: Herstel

en: Test
af: Toets

en: No log messages available.
af: Geen logboodskappe beskikbaar.

en: root
af: basis

en: Name
af: Naam

en: Back
af: Terug

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Configure
af: Verstel

en: Error
af: Fout

en: Filter
af: Filtreer

en: Severity
af: Strengheid

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Results
af: Resultate

en: Product
af: Produk
