Test Suite (3.0.57-beta1) - en to da translation catalogue (41 entries)

en: Next
da: Næste

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Actions
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disable
da: Deaktivér

en: File
da: Fil

en: Reset
da: Gendan

en: No log messages available.
da: Ingen logbeskeder til rådighed.

en: root
da: rod

en: Name
da: Navn

en: Back
da: Tilbage

en: Core
da: Kerne

en: View
da: Vis

en: Path
da: Sti

en: Configure
da: Konfigurér

en: Error
da: Fejl

en: Area
da: Område

en: Module
da: Modul

en: Custom
da: Tilpasset

en: Severity
da: Grad

en: Warning
da: Advarsel

en: Date Created
da: Oprettelsesdato

en: Details
da: Detaljer

en: Directory
da: Mappe

en: External
da: Eksterne

en: Latest
da: Seneste

en: Unit
da: Enhed

en: Results
da: Resultater

en: Requirements
da: Krav

en: Product
da: Produkt

en: Package
da: Pakke

en: About
da: Om

en: Report
da: Rapport

en: Internal
da: Internt

en: Filter log messages
da: Filtrér meddelelser

en: You must select something to filter by.
da: Du skal vælge, hvad du vil filtrere efter.

en: Module Name
da: Modulnavn

en: Database log cleared.
da: Databaselog ryddet.

en: Confirm delete recent log messages
da: Bekræft sletning af loglinjer

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette loglinjerne?
