Test Suite (3.0.57-beta1) - en to hr translation catalogue (34 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: Description
hr: Opis

en: Disable
hr: Onemogući

en: Version
hr: Inačica

en: File
hr: Datoteka

en: Reset
hr: Poništi

en: No log messages available.
hr: Nema poruka u zapisniku.

en: root
hr: korijen

en: Name
hr: Naziv

en: Back
hr: Natrag

en: Core
hr: Jezgra

en: View
hr: Pregled

en: Path
hr: Putanja

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Error
hr: Greška

en: Area
hr: Područje

en: Module
hr: Modul

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Details
hr: Detalji

en: Directory
hr: Imenik

en: External
hr: Eksterni

en: Results
hr: Rezultati

en: Product
hr: Proizvod

en: About
hr: Opis

en: Filter log messages
hr: Pročisti poruke zapisnika

en: You must select something to filter by.
hr: Morate odabrati način na koji ćete pročistiti.

en: Database log cleared.
hr: Zapisnik ispražnjen.
