Test Suite (3.0.57-beta1) - en to kn translation catalogue (33 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: root
kn: ಮೂಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Vendor
kn: ಒದಗಿಸಿದವರು

en: Directory
kn: ಕಡತಕೋಶ

en: External
kn: ಬಾಹ್ಯ

en: Unit
kn: ಘಟಕ

en: Requirements
kn: ಅಗತ್ಯ ಅಂಶಗಳು

en: Group Name
kn: ಸಮೂಹದ ಹೆಸರು

en: Abandoned
kn: ರದ್ದು ಪಡಿಸಲಾದ

en: Package
kn: ಪ್ಯಾಕೇಜ್

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Report
kn: ವರದಿ
