Test Suite (3.0.57-beta1) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Actions
nn: Handlingar

en: Description
nn: Beskriving

en: Version
nn: Versjon

en: File
nn: Fil

en: Reset
nn: Sett til standard

en: No log messages available.
nn: Ingen loggmeldingar er tilgjengelege.

en: Name
nn: Namn

en: Back
nn: Attende

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Error
nn: Feil

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Filter
nn: Filtrer

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Details
nn: Detaljar

en: Group Name
nn: Gruppenamn

en: Product
nn: Vare

en: Package
nn: Pakke

en: Filter log messages
nn: Filtrer loggelement

en: You must select something to filter by.
nn: Du må velje noko å filtrere på.
