Test Suite (3.0.57-beta1) - en to fa translation catalogue (35 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Type
fa: نوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Description
fa: شرح

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Version
fa: نسخه

en: File
fa: فایل

en: Reset
fa: اعاده

en: Test
fa: آزمایش

en: No log messages available.
fa: هیچ گزارشی در دسترس نیست.

en: root
fa: ریشه

en: Name
fa: نام

en: Back
fa: بازگشت

en: Core
fa: هسته

en: View
fa: مشاهده

en: Path
fa: مسیر

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Error
fa: خطا

en: Area
fa: منطقه

en: Module
fa: ماژول

en: Custom
fa: سفارشی

en: Filter
fa: صافی

en: Severity
fa: شدت

en: Warning
fa: اخطار

en: Details
fa: جزئیات

en: Id
fa: هویت

en: Directory
fa: دایرکتوری

en: External
fa: خارجی

en: Results
fa: نتایج

en: About
fa: درباره

en: Filter log messages
fa: صافی گزارش‌ها

en: You must select something to filter by.
fa: شما باید یکی را که با آن صافی اعمال شود را انتخاب کنید.

en: Database log cleared.
fa: گزارشات مخزن داده پاک شدند.
