Test Suite (3.0.57-beta1) - en to ro translation catalogue (38 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Type
ro: Tip

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Version
ro: Versiune

en: File
ro: Fișier

en: Reset
ro: Resetează

en: No log messages available.
ro: Nu este disponibil niciun mesaj log.

en: root
ro: rădăcină

en: Name
ro: Nume

en: Back
ro: Înapoi

en: Core
ro: Nucleu

en: View
ro: Afișează

en: Path
ro: Cale

en: Configure
ro: Configurează

en: Error
ro: Eroare

en: Area
ro: Zonă

en: Module
ro: Modul

en: Custom
ro: Personalizat

en: Filter
ro: Filtru

en: Severity
ro: Gravitate

en: Warning
ro: Avertizare

en: Details
ro: Detalii

en: Directory
ro: Director

en: External
ro: Extern

en: Results
ro: Rezultate

en: Product
ro: Produs

en: Package
ro: Pachet

en: About
ro: Despre

en: Filter log messages
ro: Filtrare mesaje log

en: You must select something to filter by.
ro: Trebuie selectat ceva după care să se filtreze.

en: Module Name
ro: Denumirea modulului

en: Database log cleared.
ro: Jurnal bază de date eliminat.

en: Confirm delete recent log messages
ro: Confirmare ștergere mesaje recente din jurnal

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți intrările recente din jurnal?
