Test Suite (3.0.58-beta1) - en to be translation catalogue (30 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Description
be: Апісанне

en: Disable
be: Выключыць

en: Version
be: Версія

en: File
be: Файл

en: Reset
be: Скінуць

en: Test
be: Тэст

en: No log messages available.
be: Лёгі адсутныя

en: Name
be: Імя

en: Back
be: Назад

en: Core
be: Ядро

en: View
be: Праглядзець

en: Path
be: Сцежка

en: Configure
be: Правіць

en: Error
be: Памылка

en: Module
be: Модуль

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Warning
be: Увага

en: Details
be: Падрабязна

en: Results
be: Вынікі

en: About
be: Аб

en: Filter log messages
be: Фільтраваць журнал паведамленняў

en: You must select something to filter by.
be: Вы павінны абраць нешта для фільтру.

en: Database log cleared.
be: Журнал базы дадзеных пачышчаны
