Test Suite (3.0.58-beta1) - en to bo translation catalogue (33 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Type
bo: རིགས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Version
bo: པར་གཞི

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: No log messages available.
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན་གང་ཡང་མེད།

en: root
bo: རྩ་བ

en: Name
bo: མིང

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Package
bo: ཐུམ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Filter log messages
bo: ཟིན་ཐོའི་ཆ་འཕྲིན་ཚགས་རྒྱག་པ

en: You must select something to filter by.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་ཚགས་རྒྱག་བྱེད་ཞིག་འདེམས་དགོས།

en: Database log cleared.
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་ཟིན་ཐོ་གཙང་བཟོ་བྱས་ཚར།
