Test Suite (3.0.58-beta1) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Disable
ug: تاقاش

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Test
ug: سىناق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Error
ug: خاتالىق

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Results
ug: نەتىجە

en: About
ug: ھەققىدە
