Test Suite (3.0.59-beta1) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: File
my: ဖိုင်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Core
my: အူကြောင်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Error
my: အမှား

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Results
my: ရလဒ်

en: About
my: အကြောင်း
