Test Suite (3.0.61-beta1) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Next
ps: بل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: Disable
ps: ناتوانه

en: File
ps: دوتنه

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Path
ps: يونلور

en: Configure
ps: سازول

en: Error
ps: تیروتنه

en: Area
ps: ځای

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Details
ps: سپړنې

en: Results
ps: پایلې

en: About
ps: په اړه

en: Report
ps: راپور
