Test Suite (3.0.62-beta1) - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: Description
gl: Descrición

en: Disable
gl: Desactivar

en: Version
gl: Versión

en: File
gl: Ficheiro

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Test
gl: Proba

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: root
gl: raíz

en: Name
gl: Nome

en: Back
gl: Voltar

en: Core
gl: Núcleo

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Configure
gl: Configurar

en: Error
gl: Erro

en: Area
gl: Área

en: Module
gl: Módulo

en: Custom
gl: Personalizado

en: Filter
gl: Filtro

en: Severity
gl: Gravidade

en: Warning
gl: Alerta

en: Details
gl: Detalles

en: Directory
gl: Directorio

en: External
gl: Externo

en: Results
gl: Resultados

en: Product
gl: Produto

en: Package
gl: Paquete

en: About
gl: Información

en: Report
gl: Informe

en: Filter log messages
gl: Filtrar mensaxes do rexistro

en: You must select something to filter by.
gl: Debe seleccionar algo co que filtrar.

en: Database log cleared.
gl: Rexistro de base de datos borrado.

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
gl: Está seguro que desexa eliminar os rexistros recentes?
