Test Suite (3.0.62-beta1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: File
se: Fiila

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Results
se: Ohcanbohtosat

en: About
se: Birra
