Test Suite (3.0.63-beta1) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: Description
bs: Opis

en: Disable
bs: Onemogući

en: Version
bs: Verzija

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Error
bs: Greška

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Details
bs: Detalji

en: Directory
bs: Direktorij

en: Results
bs: Rezultati
