Test Suite (3.0.63-beta1) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Version
ne: संस्करण

en: File
ne: फ़ाइल

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: root
ne: मूल

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Error
ne: त्रुटि

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Details
ne: विस्तृत

en: Results
ne: परिणाम

en: About
ne: बारेमा
