Test Suite (3.0.63-beta1) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: Description
sl: Opis

en: File
sl: Datoteka

en: Reset
sl: Ponastavi

en: No log messages available.
sl: V zapisniku ni sporočil.

en: root
sl: koren

en: Name
sl: Ime

en: Core
sl: Jedro

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Configure
sl: Nastavi

en: Error
sl: Napaka

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Severity
sl: Resnost

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Results
sl: Rezultati

en: About
sl: O modulu
