Test Suite (3.0.64-beta1) - en to ast translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Type
ast: Triba

en: Actions
ast: Aiciones

en: Description
ast: Descripción

en: Disable
ast: Desactivar

en: Version
ast: Versión

en: File
ast: Ficheru

en: Reset
ast: Reafitar

en: Test
ast: Preba

en: No log messages available.
ast: Nun hai rexistru de mensaxes.

en: root
ast: raigañu

en: Name
ast: Nome

en: Core
ast: Motor

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: Configure
ast: Configurar

en: Error
ast: Fallu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Severity
ast: Severidá

en: Details
ast: Detalles

en: Configuration
ast: Configuración

en: Results
ast: Resultaos
