Test Suite (3.0.64-beta1) - en to cy translation catalogue (28 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Type
cy: Math

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disable
cy: Analluogi

en: Version
cy: Fersiwn

en: File
cy: Ffeil

en: Reset
cy: Ailosod

en: No log messages available.
cy: Dim negeseuon log ar gael.

en: root
cy: gwreiddyn

en: Name
cy: Enw

en: Core
cy: Craidd

en: View
cy: Gweld

en: Path
cy: Llwybr

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Error
cy: Gwall

en: Custom
cy: Addasu

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Severity
cy: Difrifoldeb

en: Details
cy: Manylion

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Results
cy: Canlyniadau

en: Installation
cy: Gosodiad

en: Package
cy: Pecyn

en: Filter log messages
cy: Hidlo negeseuon log

en: You must select something to filter by.
cy: Rhaid i chi ddewis rhywbeth i hidlo drwy.
