Test Suite (3.0.64-beta1) - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Version
fi: Versio

en: File
fi: Tiedosto

en: Reset
fi: Palauta

en: Test
fi: Testi

en: No log messages available.
fi: Yhtään lokimerkintää ei ole saatavilla.

en: root
fi: juuri

en: Name
fi: Nimi

en: Back
fi: Takaisin

en: Core
fi: Ydin

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: Configure
fi: Määrittele

en: Error
fi: Virhe

en: Area
fi: Alue

en: Module
fi: Moduuli

en: Custom
fi: Oma

en: Filter
fi: Suodatus

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Warning
fi: Varoitus

en: Date Created
fi: Luontipäivä

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Id
fi: Tunniste

en: Directory
fi: Hakemisto

en: Configuration
fi: Asetukset

en: External
fi: Ulkoinen

en: Latest
fi: Viimeisin

en: Unit
fi: Yksikkö

en: Results
fi: Tulokset

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: Product
fi: Tuote

en: Installation
fi: Asennus

en: Package
fi: Pakkaus

en: Report
fi: Raportoi

en: Filter log messages
fi: Suodata lokiviestit

en: You must select something to filter by.
fi: Sinun on valittava suodatusehto.

en: Database log cleared.
fi: Tietokantalogit siivottu.
