Test Suite (3.0.64-beta1) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disable
lt: Išjungti

en: Version
lt: Versija

en: File
lt: Failas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Test
lt: Testas

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Back
lt: Atgal

en: Core
lt: Branduolys

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Error
lt: Klaida

en: Area
lt: Plotas

en: Module
lt: Modulis

en: Custom
lt: Savitas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Introduction
lt: Įžanga

en: Directory
lt: Katalogas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: External
lt: Išorinis

en: Latest
lt: Data

en: Results
lt: Rezultatai

en: Product
lt: Prekė

en: Package
lt: Pakuotė

en: Report
lt: Ataskaita

en: Filter log messages
lt: Filtruoti log žinutes

en: You must select something to filter by.
lt: Jūs turite pasirinkti pagal ką filtruoti.

en: Database log cleared.
lt: Duomenų bazių žurnalas išvalytas.
