Test Suite (3.0.64-beta1) - en to ru translation catalogue (49 entries)

en: Next
ru: Вперёд

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Type
ru: Тип

en: Actions
ru: Действия

en: Description
ru: Описание

en: Disable
ru: Отключить

en: Version
ru: Версия

en: File
ru: Файл

en: Reset
ru: Сбросить

en: Test
ru: Тест

en: No log messages available.
ru: В системном журнале нет сообщений.

en: root
ru: корень

en: Name
ru: Название

en: Back
ru: Назад

en: Core
ru: Ядро

en: View
ru: Просмотр

en: Path
ru: Путь

en: Configure
ru: Настроить

en: Error
ru: Ошибка

en: Area
ru: Область

en: Module
ru: Модуль

en: Custom
ru: Собственная

en: Filter
ru: Фильтр

en: Severity
ru: Важность

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Date Created
ru: Дата создания

en: Details
ru: Подробности

en: Introduction
ru: Введение

en: Vendor
ru: Поставщик

en: Directory
ru: Каталог

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: External
ru: Внешний

en: Latest
ru: Последнее

en: Unit
ru: Единица измерения

en: Custom Theme
ru: Пользовательский шаблон

en: Results
ru: Результаты

en: Requirements
ru: Требования

en: Product
ru: Товар

en: Installation
ru: Установка

en: Package
ru: Пакет

en: Report
ru: Отчёт

en: Filter log messages
ru: Фильтр системных сообщений

en: You must select something to filter by.
ru: Необходимо выбрать, что фильтровать.

en: Module Name
ru: Имя модуля

en: Database log cleared.
ru: Журнал в базе данных очищен.

en: More Information
ru: Больше информации

en: Confirm delete recent log messages
ru: Подтвердить удаление последних сообщений журнала

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
ru: Вы действительно хотите удалить последние записи журнала?
