Test Suite (3.0.64-beta1) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Version
sq: Versioni

en: Reset
sq: Rifillo

en: No log messages available.
sq: Asnjë log mesazhesh në dispozicion.

en: root
sq: baza

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Path
sq: Pozicioni

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Error
sq: Gabim

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Severity
sq: Rendësia

en: Details
sq: Hollësi

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Results
sq: Rezultatet

en: Filter log messages
sq: Filtro mesazhet e log

en: You must select something to filter by.
sq: Duhet të zgjedhësh çfarë duhet filtruar.
