Test Suite (3.0.65-beta1) - en to cs translation catalogue (40 entries)

en: Next
cs: Další

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Type
cs: Typ

en: Actions
cs: Akce

en: Description
cs: Popis

en: Disable
cs: Vypnout

en: Version
cs: Verze

en: File
cs: Soubor

en: No log messages available.
cs: Nejsou k dispozici žádné zprávy v logu.

en: root
cs: kořen

en: Name
cs: Jméno

en: Back
cs: Zpět

en: Core
cs: Jádro

en: View
cs: Zobrazit

en: Path
cs: Cesta

en: Configure
cs: Nastavení

en: Error
cs: Chyba

en: Area
cs: Oblast

en: Module
cs: Modul

en: Custom
cs: Vlastní

en: Filter
cs: Filtr

en: Severity
cs: Vážnost

en: Warning
cs: Varování

en: Details
cs: Detaily

en: Introduction
cs: Úvod

en: Directory
cs: Adresář

en: Configuration
cs: Nastavení

en: External
cs: Externí

en: Unit
cs: Jednotka

en: Results
cs: Výsledky

en: Requirements
cs: Požadavky

en: Group Name
cs: Název skupiny

en: Product
cs: Produkt

en: Package
cs: Balík

en: Report
cs: Výkaz

en: Filter log messages
cs: Filtrovat zprávy v logu

en: You must select something to filter by.
cs: Je třeba vybrat filtrovací kritérium.

en: Database log cleared.
cs: Databáze logu byla vymazána.

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
cs: Opravdu chcete smazat poslední zprávy v logu?
