Test Suite (3.0.65-beta1) - en to el translation catalogue (36 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Version
el: Έκδοση

en: File
el: Αρχείο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Test
el: Δοκιμή

en: No log messages available.
el: Δεν υπάρχουν μηνύματα στο ημερολόγιο συστήματος.

en: root
el: ρίζα

en: Name
el: Όνομα

en: Back
el: Πίσω

en: Core
el: Πυρήνας

en: View
el: Προβολή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Error
el: Σφάλμα

en: Module
el: Μονάδα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Introduction
el: Εισαγωγή

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: External
el: Εξωτερικό

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Product
el: Προϊόν

en: Package
el: Πακέτο

en: Report
el: Αναφορά

en: Filter log messages
el: Φιλτράρισε μηνύματα ημερολογίου

en: You must select something to filter by.
el: Πρέπει να επιλέξετε κάτι ως το κριτήριο φίλτρου.

en: Database log cleared.
el: Το ημερολόγιο της βάσης δεδομένων εκκαθαρίστηκε.
