Test Suite (3.0.65-beta1) - en to km translation catalogue (28 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Actions
km: អំពើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disable
km: បិទ

en: Version
km: កំណែ

en: File
km: ឯកសារ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: No log messages available.
km: មិន​មាន​សារ​កំណត់ហេតុ​ឡើយ ។

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Core
km: សំខាន់

en: View
km: មើល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Error
km: កំហុស

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Filter
km: តម្រង

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Filter log messages
km: ត្រង​សារ​កំណត់ហេតុ

en: You must select something to filter by.
km: អ្នកត្រូវតែ​ជ្រើស​អ្វីមួយ​ដើម្បី​ត្រង ។

en: Database log cleared.
km: បាន​ជម្រះ​កំណត់​ហេតុ​មូល​ដ្ឋាន​ទិន្នន័យ ។
