Test Suite (3.0.65-beta1) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: root
pa: ਰੂਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Results
pa: ਨਤੀਜੇ
