Test Suite (3.0.68-beta1) - en to bg translation catalogue (32 entries)

en: Next
bg: Още

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Version
bg: Версия

en: File
bg: Файл

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Test
bg: Тест

en: No log messages available.
bg: Няма лог. съобщения

en: root
bg: корен

en: Name
bg: Име

en: Back
bg: Назад

en: Core
bg: Ядро

en: View
bg: Прегледай

en: Path
bg: Път

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Error
bg: Грешка

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Filter
bg: Филтър

en: Severity
bg: Строгост

en: Details
bg: Детайли

en: Id
bg: Номер

en: Directory
bg: Директория

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Results
bg: Резултати

en: Product
bg: Продукт

en: Package
bg: Пакет

en: Filter log messages
bg: Филтриране на съобщения от лога

en: You must select something to filter by.
bg: Трябва да изберете, нещо, което да филтрира по.
