Test Suite (3.0.68-beta1) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Type
mr: प्रकार

en: Actions
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Version
mr: आवृत्ती

en: File
mr: फाईल

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Test
mr: चाचणी

en: root
mr: मुळ

en: Name
mr: नाव

en: Back
mr: मागे

en: Core
mr: मूळ

en: View
mr: बघा

en: Path
mr: रस्ता

en: Error
mr: तृटी

en: Filter
mr: गाळणी

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Results
mr: निकाल
