Test Suite (3.0.68-beta1) - en to sv translation catalogue (41 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Type
sv: Typ

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disable
sv: Inaktivera

en: File
sv: Fil

en: Reset
sv: Återställ

en: No log messages available.
sv: Inga loggmeddelanden tillgängliga.

en: root
sv: rot

en: Name
sv: Namn

en: Back
sv: Tillbaka

en: Core
sv: Kärna

en: View
sv: Visa

en: Path
sv: Sökväg

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Error
sv: Fel

en: Area
sv: Område

en: Module
sv: Modul

en: Custom
sv: Anpassad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Severity
sv: Grad

en: Warning
sv: Varning

en: Date Created
sv: Datum Skapad

en: Details
sv: Detaljer

en: Directory
sv: Katalog

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: External
sv: Extern

en: Latest
sv: Senaste

en: Unit
sv: Enhet

en: Custom Theme
sv: Anpassat tema

en: Results
sv: Resultat

en: Requirements
sv: Krav

en: Product
sv: Vara

en: Package
sv: Paket

en: Report
sv: Rapportera

en: Filter log messages
sv: Filtrera logg efter meddelandetyp

en: You must select something to filter by.
sv: Du måste välja något att filtrera på.

en: Database log cleared.
sv: Logg för databasen rensad.

en: Group deleted.
sv: Raderade grupp.
