Test Suite (3.0.72-beta1) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Type
am: ዓይነት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Version
am: ሥሪት

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: Path
am: ዱካ

en: Configure
am: ውቀር

en: Error
am: ስህተት

en: Custom
am: ብጁ

en: Filter
am: ማጣሪያ
