Test Suite (3.0.72-beta1) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Version
bn: সংস্করণ

en: File
bn: ফাইল

en: No log messages available.
bn: কোন লগ বার্তা নেই।

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Module
bn: মডিউল

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
