Test Suite (3.0.72-beta1) - en to fil translation catalogue (15 entries)

en: Next
fil: Susunod

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Back
fil: Bumalik

en: View
fil: Tingnan

en: Path
fil: Landas

en: Configure
fil: Ayusin

en: Error
fil: Mali

en: Filter
fil: Salain

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
